≫

Torino osetio snagu Rimljana, Kolarov odigrao ceo meč (VIDEO)

Ponovo goleada Rimljana

• 1

Posle velikog trijumfa nad Napolijem u prošlom kolu, fudbaleri Rome pobedili su Torino sa 3:0 u jedinom meču 28. kola Serije A odigranom u petak.

>>>Nova fudbalska tragedija: Reprezentativac Francuske preminuo u snu baš kao i kapiten Fjorentine (FOTO)

Prvo poluvreme nije nagoveštavalo veliki broj golova u Rimu. međutim, posle početnih 0:0 usledila je prava goleada.

Najpre je Manolas u 56. minutu posle sjajnog centaršuta Florenzija glavom doveo svoju ekipu u vođstvo od 1:0, da bi se De Rosi odlično snašao i izbegao ofsajd zamku u 73. minutu za visokih 2:0.

Do kraja Pelegrini je u sudijskoj nadoknadi Pelegrini je novim golom samo potvrdio pobedu domaćina.

Srpski internacionalac Alksandar Kolarov odigrao je ceo meč sa Vučicu, dok je Vanja Milinković Savić ceo meč presedeo na klupi Torina.