Tadić dao dva gola za opstanak Sautemptona, onaj drugi je remek - delo (VIDEO)

Srbin doneo možda i najvažniji trijumf Svecima u sezoni

• 0

Početkom aprila bio je na velikom udaru navijača Sautemptona, a, evo, krajem istog meseca Dušan Tadić je dao veoma bitne golove za svoj klub.

Sautempton je u utakmici ''biti ili ne biti'' savladao Bornmut rezulttaom 2:1 i tako stigao samo na bod od sigurne zone.

Srpski reprezentativac je najpre istrčao sjajan kontranapad za Svece i u 25. minutu je postigao vodeći gol protiv Bornmuta.

Međutim, gosti su do poluvremena izjednačili na 1:1.

Ipak, Tadić je i u drugom poluvremenu bio inspirisan za igru.

Sada je on povukao kontranapad i sam završio akciju u 54. minutu.

Trener Mark Hjuz ga je izveo u finišu meča kada je pubila ustala i pozdravila ga aplauzima.

Pogledajte i drugi gol srpskog reprezentativca:

Kristal palas je demolirao Lester rezultatom 5:0 u sada se nalazi samo na pobedu od opstanka.

Srpski reprezentativac Luka Milivojević odigrao je svih 90 minuta, ali nije učestvovao kod golova Palasa. Ipak, prepustio je penal Bentekeu u 90. minutu.

VBA je slavio u gostima protiv Njukasla sa 1:0 u tako su sačuvali teoretske šanse. Međutim, teško će stići osam bodova zaostatka tri kola pre kraja.