≫

Partizanova novija istorija ovo ne pamti: Očajan niz crno-belih u gostima nastavljen u Surdulici!

Vicešampion Srbije u fudbalu slabo startovao u domaćem prvenstvu i tako nastavio slaba izdanja na strani iz prethodne sezone

• 19

Fudbaleri Partizana porazom su počeli novu sezonu u Superligi Srbije. Crno - beli su poraženi u Surdulici od Radnika sa 1:0.

I sad, ne bi to bilo možda ni zabrinjavajuće toliko da ovo nije peti poraz Partizana u takmičarskim mečevima, doduše, odigranih u gostima.

Podsetimo, poslednja četiri susreta prošle sezone crno - beli su izgubili od Zvezde, Čukaričkog, Voždovca, i Vojvodine.

Da li će i ovoga puta opstati na klupi Partizana? Miroslav Đukić Foto: MN Press

Partizan je poraz od Radnika doživeo samotri dana posle ubedljive pobede nad Rudarom iz Pljevalja na svom terenu 3:0.

Takođe, Partizan i sledeće nedelje igra u Surdulici, ali protiv ekipe Dinama iz Vranja čiji teren se trenutno renovira.

- Sigurno da ne mogu biti zadovoljan jer smo izgubili. U prvom poluvremenu nismo stvorili nijednu šansu, ali smo to u nastavku utakmice ispravili.

- Imali smo dosta šansi, ali ih nismo realizovali. Moramo da poboljšamo realizaciju ako želimo da pobeđujemo. Očekivali smo i očekivaćemo još ovako zatvorenih odbrana, zato mi moramo da nađemo bolja rešenja u napadu - rekao je Dukić posle meča u Surdulici.