Džeko volejom doneo pobedu Romi u 89. minutu, gol Krunića i poraz Intera (VIDEO)

Vredi pomenuti i da je Parma vodila sa 2:0 i da nije pobedila

• 5

Nisu blistali, ali su pobedili! Tako se najkraće može opisati gostovanje Rome u Torinu i trijumf od 1:0 protiv Bikova!

Jedini strelac na meču bio je Edin Džeko koji je u 89. minutu iskoristio asistenciju Džastina Klajverta i levicom smestio loptu iza leđa Sirigua.

Vredi pomenuti da je Aleksandar Kolarov bio blizu gola kada je u prvom poluvremenu pogodio stativu. Inače, kapiten fudbalske reprezentacije Srbije odigrao je svih 90 minuta.

S druge strane, Adem Ljajić i Saša Lukić nisu ulazili u igru u redovima Torina.

Inter je sezonu u kojoj je najavio velika dela počeo - porazom!

Neroazuri su na gostovanju Sasuolu poraženi rezultatom 1:0, a jedini strelac je bio Berardi u 27. minutu iz penala. Penala koji je skrivio Miranda.

Empoli je kod kuće savladao Kaljari rezultatom 2:0, a strelac prvog gola bio je bivši igrač Donjeg Srema i Borca iz Čačka Rade Krunić.

Vredi pomenuti da je Parma vodila sa 2:0 kod kuće protiv Udinezea, ali je meč završen rezultatom 2:2.