≫

Duh Karijusa ušao u Dmitrovića: Veliki kiks golmana Srbije za malo skupo koštao Eibar! (VIDEO)

Dekoncentracija Dmitrovića mogla je golmana skupo da košta

• 7

Fudbaleri Eibara pobedili su na teškom gostovanju Đironu sa 3:2, u meču koji je obeležio srpski golman Marko Dmitrović, i to, intervencijom, koja na svu sreću nije skupo koštala njegovu ekipu.

>>> Nelogično je da igrate za nacionalni tim, a ne hodate: Di Frančesko progovorio o teškoj povredi Kolarova!

Srpski reprezentativni čuvar mreže, pri rezultatu 1:0 za Eibar u 20. minutu Đirona je izvela slobodan udarac: Sa nekih 40 metara lopta je udarila ispred Dmitrovića, prošla mu kroz noge i otkotrljala se u gol.

Srećom, ovaj pogodak nije priznat zbog ofsajda, pa je Srbin mogao da odahne na kratko.

Do kraja dekoncentracija cele ekipe je bila vidljiva pa je Đirona uspela da preokrene na 2:1. Ipak, u nastavku Eibar je ponovo zaigrao onako kako ume i do kraja poluvremena izjednačio da bi u 72. minutu Enrih postigao gol za pobedu.