≫

Horor promašaj Matića razbesneo navijače: Srbin se obrukao sa pet metara pred praznim golom (VIDEO)

Indisponiran je bio Nemanja iako u idealnoj poziciji

• 7

Ne ide Mančester junajtedu - neće, pa neće.

Žoze Murinjo je potpuno pogubio kontrolu nad ekipom koja posrće iz kola u kolo, ništa se po tom pitanju nije promenilo ni prilikom gostovanja nejakog njuakasla na "Old Trafordu", pošto su "Svrake" već posle deset minuta vodile 2:0!

U nastavku, krenuli su đavoli na "sve ili ništa", zaređali sa šansama pred golom gostiju, a najbolja se ukazala srpskom reprezentativcu Nemanji Matiću - i to kakva!

Pogba je prethodno šutirao, Dubravka odbranio i ostao na zemlji, pa je mreža bila nebranjena, a Matić potpuno sam "na lopti"...

Međutim, Srbin je sa samo nekoliko metara prebacio čitav gol, za nevericu navijača i njegovih saigrača, i njega samog naravno.

Pogledajte odakle je naš fudbaler uspeo da promaši čitav gol i potpuno razbesni navijače koji ga nisu štedeli u komentarima na društvenim mrežama.