Amerika videla Bogdanovo zakucavanje jednom rukom: Srbin upisao prve poene za Sakramento (VIDEO)
Bogdan Bogdanović upisao je svoje prve poene u dresu Sakramenta!
Doduše samo dva, ali su oni izvojevani na sjajan način - zakucavanjem posle kontranapada Kingsa koji su u predsezoni savladali San Antonio rezultatom 106:100.
Igrao je Bogdan skoro 14 minuta i za to vreme zabeležio je i tri skoka.
- Imao je dosta loptu u rukama. Očigledno će Kingsi pokušati da ga drže na mestu plejmejkera, pogotovo kada budu igrali pik en rol - stoji u izveštaju američkih medija.
Najefikasniji u pobedničkoj ekipi bio je, takođe, debitant Dearon Foks sa 16 ubačenih poena. Pratili su ga Labisier sa 15 i Hild sa 12 ubačenih koševa.
Sparsi su, s druge strane, igrali bez Parkera, Geja i Lenarda, a Lamarkus Aldridž je bio najbolji na terenu sa 17 poena. Dvocifreni su još bili Mils sa 11 i Lovernj sa 10 ubačenih poena.
(Telegraf.rs)
Video: Andrej Kostić pokazao kakav je talenat na meču sa "Studentima"
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Sremac
Kao zvezdas volim ovog grobara i postujem ga do koske
Podelite komentar
Чика Шабан
Jos uvek se trese konstrukcija... Pokidao Bogi partijom :D
Podelite komentar
Sveto
Bravo patrioti!
Podelite komentar