Obradović besneo na sudije, ali je najviše nastradao prevodilac kog je izribao! (VIDEO)

Nije štedeo Obradović ni prevodioca

• 2

Trener Fenerbahčea Željko Obradović besneo je posle poraza od Panatinaikosa u Atini.

Zeleni su pobedili prvake Evrope sa 70:68 trojkom Papasa sekund pre kraja meča koji je Fener kontrolisao.

Razljutio se Obradović prvo na sudije, kojima je zamerao na deljenju pravde u prelomnom momentu.

>>>SRPSKI SNAJPER! Jokić cepao mrežicu i izludeo NBA komentatora, čak je rešio najveći problem u igri (VIDEO)

>>>Ročesti u petorci kola Evrolige! (VIDEO)

>>>Prvi put u istoriji: Najvažniji basketaški turnir na svetu kreće uz prenos na RTS-u! (VIDEO)

- U našem poslednjem posedu sudije nisu sudile dva faula. Zapravo tri. Utakmicu nisu rešile sudije svojim odlukama, ali nisu odradili svoj posao kako treba - rekao je Obradović, koji je na konferenciji imao i opasku na račun prevodioca, koji ga je iznervirao greškom.

Obradović je spomenuo da se ekipa promenila jer su Bogdan Bogdanović i Ekpe Judo otišli u NBA, ali i da nedostaju Bobi Dikson i Nikola Kalinić, što se odrazilo na rezultat.

Prevodilac Panatinaikosa je njegove reči preneo bez navođenja svih igrača, a Obradović je burno reagovao smatrajući da je to neprofesionalno prema grčkim novinarima koji ne znaju engleski, a taj momenat možete pogledati od 4. minuta i 30. sekunde priloženog snimka.