≫

Fenomenalna koreografija navijača Olimpijakosa: Čak ni Darko Kovačević nije izdržao da je ne podeli (VIDEO)

Najvatrenije pristalice crveno belih iz Atine još jednom napravili sjajnu uvertiru pred meč

• 4

U prvom kolu Lige šampiona Olimpijakos je na svom terenu poražen od lisabonskog Sportinga rezultatom 3:2.

Međutim, navijači šampiona Grčke su ko zna koji put oduševili fudbalsku Evropu svojom koreografijom.

Maštovito, moćno, uz snažnu poruku. Pogledajte kako je to izgledalo:

Čak je i funkcioner atinskih crveno belih Darko Kovačević  morao da podeli sliku na svom Instagram nalogu.

#olympiacos 🔴⚪️A post shared by Darko Kovacevic (@darkokovacevicofficial) on

Inače, Sporting je već posle prvih 45 minuta gosti su imali velika tri gola prednosti. U nastavku, gosti su želeli da "odrade" posao što im se umalo obilo o glavu.

Olimpijakos je u samom finišu meča postigao dva gola ali vremena za izjednačenje ili potpuni preokret nije bilo.