KAO MADONA NA SUPERBOLU: Pogledajte kako Keba peva na utakmici Granda i Montevidea (VIDEO)

Popularni pevač zabavljao je gledaoce pesmom na poluvremenu humanitarne utakmice koje je odigrana na stadionu FK Voždovac

• 0

Ekipe sastavljene od pevača "Grand" produkcije i glumaca iz serijala "Montevideo, Bog te video" odigrale su juče humanitarni egzibicioni meč za malog Uroša Karapandžića obolelog od Cerebralne paralize.

Da podsetimo, Tirke, Milutinac i ostali slavili su protiv pulena Saše Popovića rezultatom 3:1, a da sve bude na visokom nivou pobrinuo se pevač Dragan Kojić Keba koji je na poluvremenu zabavljao gledaoce pesmom.

Popularni folker tako je podsetio na nastup Madone na "Superbolu" pre nekoliko godina.

Da podsetimo, Keba je nakon odigranih nekoliko minuta u prvom poluvremenu, u opremi za golmana sa orkestrom otpevao svoj veliki hit "Imao sam", a Telegraf vam donosi ekskluzivni video sa lica mesta.

Pogledajte i delić atmosfere sa humanitarne utakmice između glumaca iz "Montevidea" i pevača "Granda":