MOĆNA SANJA VUČIĆ: Ovako je izgledao nastup srpske predstavnice na EVROSONGU! (VIDEO) (FOTO)
Predstavnica Srbije, talentovana Sanja Vučić ZAA, nastupila je pesmom "Goodbye" (Shelter) pod rednim brojem šest u drugoj polufinalnoj večeri 61. Evrosonga, koji se ove godine održava u Stokholmu.
(UŽIVO) DRUGO POLUFINALE EVROSONGA: Srbija u borbi za finale, Sanja Vučić blistala! (VIDEO)
Srbija je ove večeri nastupila među 18 zemalja, a ovogodišnja predstavnica Sanja Vučić briljirala je od samog početka na sceni, budući da je pesmu "Goodbye" samouvereno otpevala uz upečatljivu koreografiju Staše Stanković.

Reditelj nastupa je Marko Novaković, a iza pesme "Goodbye", podsetimo, stoji Ivana Negativ.

Pogledajte Sanjin nastup na Evrosongu:
(Telegraf.rs)
Video: Evo kako izgleda kuća Miroslava Ilića u Mrčajevcima
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Pfffff
Odlican nastup. Ajde bre dosta negativnosti. Bila je sjajna, fantastican glas, dobra pesma i odlicna koreografija. Treba da budemo ponosni a ne da u svemu trazumo dlaku u jajetu.
Podelite komentar
Putin
Stasna pesma. Bravo.
Podelite komentar
Tea
Prezime koje pobedjuje uvek. Bravo Sanja!
Podelite komentar