KO JE SAD SLEPICA?! Ovako Rada vozi svoju crvenu MAŠINU od 50.000 evra! (VIDEO) (FOTO)
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
marija
niti joj treba škola ni bogat sponzor sama zaradila!!!
Ohne
Seljacka posla, Srbija Je to, kompleksi su to. Uz par sponzora svaka rugoba se izoperise, kupi auto, I onda glumi ribu. A mozak pileci, raazmisjanja provincijska... beziite deco iz te zemlje promasenih vrednosti.
Žika motika bije ko patika
Kojih bre 50000, u nemackoj ovo kosta izmedju 15 i 18000