NAJVEĆA RIJALITI TAJNA: Gastoz je već u "Parovima", ali to NIKO još nije primetio!
Svi se pitaju da li će, i kada, Gastoz ući u "Parove", a prava istina je da on već aktivno učestvuje u rijalitiju, samo ne u vili, već kao savetnik produkcije.
TUČA U PAROVIMA: Pomahnitala Tijana Ajfon mlatila Aleksandru, program PREKINUT! (VIDEO)
Gastoz je objasnio zašto nije ušao u "Parove" kao takmičar, i opisao koliko on utiče na dešavanja ispred kamera.
- U "Parove" nisam ušao iz nekoliko prostih razloga, nudili su mi, ali meni je iskreno lepše da sedim sa strane i da režiram sve ono što se dešava u kući. Nisam odlučio ko će ući, ali drago mi je što sarađujem sa produkcijom i dajem zadatke ukućanima koje trebaju da rade. Za sada je jako zanimljivo, dobro ih upravljamo, očekujemo da će biti mnogo zanimljivije, ovo je tek početak - rekao Nenad za "Pulsonline", i potom razrešio misteriju da li je zista raskinuo sa Zoricom Dukić.

- Zorica i ja smo u vezi, to je glupost da nismo i da smo rakinuli. Odmah da kažem, kada budemo raskinuli i prekinuli našu vezu to će svi odmah znati. Dosadno je da se piše, da li smo zajedno ili nismo. Pesma se zove "Problem" i svi već prognoziraju da će biti jako veliki hit, videćemo kako će publika prihvatiti. Nije autobiografska, još je rano za tekve pesme - zaključio je Gastoz.

(Telegraf.rs)
Video: Red ispred Top Hila za karte za Cecin koncert
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Doka
Pa debili kome on soli pamet nepismeni klošar a novinar nije bolji isti su
Podelite komentar
habibi
ciganizacija srbistanskog vilajeta...
Podelite komentar
Mimi
Pravo nedonošče! Decko bez skole i zanimanja, zaizima mesto obrazovanim i skolovanim mladm ljudima.
Podelite komentar