BREDLI KUPER: Bio sam ljubomoran na Dikaprija
Holivudski glumac Bredli Kuper rekao je nedavno da je kao mlađi bio ljubomoran na svog kolegu i dobrog prijatelja Leonarda Dikaprija.
- Radio sam kao portir u jednom hotelu dok nisam završio školu - prisetio se Kuper, a prenose američki tabloidi i dodao:
- Sećam se da sam Leonarda vodio do njegove sobe i da sam bio u liftu sa njim i sa još nekim njegovim prijateljima, to je bilo u vreme ''Titanika".
Zvezda filmova "Dan zaljubljenih" i "Ti ga prosto ne zanimaš" je dodao da ga je tada Dikaprio podsećao na dete, iako su skoro istih godina i da se osetio kao da su iz potpuno različitih svetova zbog čega je bio ljubomoran na njega.
(Telegraf.rs/Tanjug)
Video: Nataša Bekvalac zaprošena na nastupu, pogledajte kako je reagovala na prsten PONOVO
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Mr
najbolji glumac
Podelite komentar