ČEKAJUĆI BEBU: Seve sluša Betovena, čita knjige i gleda ''Histori''!
Severina Vučković i dalje je pod budnim nadzorom splitskih lekara, čekajući kada će konačno na svet da donese sina, a kako saznaje telegraf.rs čekanje prekraćuje slušajući Betovena i gledajući TV kanal "Histori".
- Termin koji je bio zakazan za Severinin porođaj je bio 7. februar, i on je kao što znate probijen. Severina se može poroditi svakog minuta, i uz nju su doktori koji prate situaciju,'' kaže za Telegraf.rs izvor blizak Severini, i dodaje: - Seve vreme u bolnici provodi slušajući Betovenova dela i čitajući knjige! Ona je veliki obožavalac 'Histori' kanala, pa po ceo dan gleda televizor, i obično poslepodne malo odrema,'' dodaje izvor i naglašava kako je bolnica u kojoj Severina čeka bebu potpuno nov kompleks opremljen najsavremenijom medicinskom opremom.
Prema tvrdnji hrvatskih medija Severina i njen verenik Milan Popović budućem nasledniku već su dali ime Aleksandar Ivan.
(Tekst: Mladen Mitrić/Foto:Fejsbuk)
Video: Karleuša poslala porku Jakovu, pa otkrila da bi otisla na njegov koncert
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Biljana
Betovena,ajte lovit rake i ne lazite.Ona slusa betovena
Podelite komentar