Sin Paf Didija namamio ženu na grupno silovanje? Reperov naslednik organizovao sve, žena iznela detalje
Džastin Kombs, 31-godišnji sin muzičkog mogula Šona Didija Kombsa, optužen je za organizovanje grupnog silovanja žene.
U tužbi se tvrdi da su ženu silovala dvojica maskiranih muškaraca i sam Kombs.
U podnesku Višem sudu u Los Anđelesu u ponedeljak tvrdi se da je Džastin Kombs iskoristio očevu slavu kako bi 2017. godine namamio ženu iz Lujzijane u Los Anđeles pod izgovorom da joj da posao na Tv-u.
Umesto toga, ona je, kako navodi Hafpost, drogirana, silovana i držana u zatočeništvu vikendom. Oštećena je kako se navodi podnela tužbu protiv oba člana Koms, kao i kompanije mogula Bad Boy Entertainment i Combs Enterprises LLC, zbog navodnog seksualnog napada i telesnih povreda, rodno zasnovanog nasilja i nemara u nadzoru.
Ona traži suđenje pred porotom i odštetu za "izgubljenu zaradu u prošlosti, sadašnjosti i budućnosti".
- Bez obzira na to koliko tužbi bude podneseno, to neće promeniti činjenicu da gospodin Kombs nikada nije seksualno napao niti trgovao ljudima u svrhu seksualne eksploatacije – muškarca ili ženu, odraslu osobu ili maloletnika - rekao je medijski tim Šona Kombsa za NBC News i brojne druge medije u saopštenju u petak .
- Živimo u svetu u kojem bilo ko može podneti tužbu iz bilo kojeg razloga. Srećom, postoji pravedan i nepristrasan sudski proces za utvrđivanje istine, a gospodin Kombs je uveren da će pobediti na sudu.
U tužbi se navodi da je Didijev naslednik kontaktirao tužiteljku putem Snapchat aplikacije u martu i aprilu 2017. godine i to je navelo na razgovor o njenim nadama za karijeru u svetu zabave, samo da ona podnese "rizične fotografije na Džastinov zahtev" i dobije besplatno putovanje do LA.
Žena u tužbi navodi da joj je Džastin nudio razne tablete i tzv. "popperse", a takođe sumnja da je i marihuana pomešana zbog fiziološkog efekta koji je imala na nju. U tužbi se dalje navodi da su je trojica muškaraca silovala od subote naveče, do nedelje u podne i da je među njima prepoznala i Didija zbog njegovog stasa i manira ali i zato jer ga je Džastin u jednoj prilici nazvaoa "Tata".
Džastin Kombs je prethodno optužen za prikrivanje pucnjave u koju su bili umešani on i njegov otac.
- Ponosni smo na našeg klijenta što je imao hrabrosti da istupi i bude saslušan - rekoa je advokat Tony Buzbee, za NBC News u saopštenju u petak.
- Detalji tužbe govore sami za sebe. Pobrinućemo se da pravda bude zadovoljena.
Šon Kombs je optužen i uhapšen u septembru nakon što su se pojavile slične optužbe za drogiranje i silovanje žena. Izjasnio se da nije kriv po optužbama za trgovinu ljudima u svrhu seksualnog iskorišćavanja i reketiranje. Tužilaštvo je završilo iznošenje optužbi u utorak , a suđenje je prešlo na završne reči, prenosi Hafpost.
(Telegraf.rs/Hafpost)
Video: Veljko iz Rusije pozvao na video, mali Željko se javio pa Ceci na binu odneo telefon
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.