JEZIVO Slavni glumac optužen za još jedno silovanje!

DŽ. R.
DŽ. R.    
Čitanje: oko 2 min.
  • 1

Policija je večeras potvrdila da je Rasel Brend optužen po dve tačke silovanja i s***ualnog napada.

Glumac i komičar, već se suočava s jednom tačkom optužnice za silovanje, nepristojan napad i oralno silovanje, kao i s dve tačke optužnice za seksualni napad, koje se odnose na četiri različite žene.

Pojavio se na sudu u maju i izjasnio se da nije kriv po ovih pet tačaka optužnice.

Nove optužbe se odnose na još dve žene, saopštila je Metropolitanska policija .

Glavni inspektor Tarik Faruki iz Metropolitanske policije, koji vodi istragu, rekao je:

- Žene koje su podnijele prijave, uključujući i one povezane s dvije nove optužbe, i dalje primaju podršku od posebno obučenih policajaca.

- Istraga Metropolitanske policije je i dalje u toku, a detektivi pozivaju sve koji su pogođeni ovim slučajem ili bilo koga ko ima informacije, da se javi i razgovara s policijom.

Trebalo bi da se pojavi pred sudijama sledećeg meseca zbog dve nove optužbe.

Detektivi su započeli istragu u septembru 2023. godine nakon što su primili niz optužbi, koje su usledile nakon izveštavanja Dispatchesa na Channel 4 i The Sunday Timesa.

Navodno su se prvobitni incidenti, za koje su tvrdile četiri žene, dogodili između 1999. i 2005. godine.

Voditelj je optužen za silovanje žene u hotelu 1999. godine nakon što su se tog dana sreli na pozorišnom događaju koji je usledio nakon konferencije Laburističke stranke u Bournemouthu.

Brend je također optužen da je silovao ženu koja radi na televiziji, a koju je upoznao u baru u Sohou 2004. godine.

Optužen je da ju je uhvatio za grudi pre nego što ju je odvukao u toalet i prisilio na se******i čin.

Druga žena tvrdi da ju je Brend nepristojno napao, uhvativši je za ruku i pokušavši je odvući u muški toalet u televizijskoj stanici 2001. godine.

Brend je radio za Kanal 4 u emisiji Big Brother's Big Mouth između 2004. i 2005. godine kada se kaže da je izvršio poslednji napad na radnika radio stanice.

Četveronedeljno suđenje trebalo bi da počne na Krunskom sudu u Southwarku sledećeg leta u vezi sa pet prvobitnih optužnica.

(Telegraf.rs/dailymail)

Video: Bajaga o albumu "S druge strane jastuka"

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA