Šakira na meti kritika zbog ovog snimka: Kamerman pao ispred nje, svi su u šoku šta je Latino zvezda uradila

DŽ. R.
DŽ. R.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Latino zvezda Šakira našla se na udaru kritika na društvenim mrežama nakon što je isplivao snimak s njenog prošlogodišnjeg nastupa u Meksiku gde je ignorisala kamermana koji je pao ispred nje.

Snimak s koncerta iz septembra koji je održala u Veracruzu ponovo se počeo deliti na mrežama, prvenstveno mreži X, a pevačicu kritikuju zbog ponašanja.

Na snimku se može videti dok prolazi kroz publiku kako bi došla do bine i započela nastup, a tom prilikom je ispred nje hodao kamerman koji ju je snimao.

@__mrecords__ A cameraman falls right in front of her… and she doesn’t even react. That level of focus (or indifference) is crazy 😂 #Shakira #celebrity #celeb ♬ Betty's Butt - Speciimen

Uzevši u obzir da je hodao unazad, spotaknuo se i pao, a dok su drugi u okruženju pritekli u pomoć, pevačica ga je šokirano pogledala i potom prošla do bine.

Na mrežama su se nizale kritike zbog njenog ignorisanja kamermana te su tvrdili da je trebalo da zastane i proveri da li je dobro. Drugi su smatrali da bi njeno odlaganje izlaska na binu poremetilo celi nastup te da je reakcija bila opravdana.

Samo jedna objava prikupila je više od 2,5 miliona pregleda i gomilu komentara.

Pevačica je koncert u Veracruzu održala u sklopu turneje "Las Mujeres Ya No Lloran". Prošlog meseca je također pjevala u Meksiku i to glavnom gradu gde je oborila rekord nakon što je njenom besplatnom koncertu prisustvovalo 400.000 ljudi.

(Telegraf.rs/klix.ba)

Video: Lepa Lukić zapčela koncert

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA