Pedofil iz X Faktora pušten na slobodu
Bivši takmičar X Factora Deni Teli, pušten je iz zatvora ranije, samo šest godina pošto je osuđen za zlostavljanje sedam dečaka.
Teli, sada 44-godišnjak, stigao je do polufinala ITV talent šoua 2018. godine nakon što je 2001. učestvovao u Pop Idolu, ali je u januaru 2020. osuđen na devet godina zatvora.
Sud je čuo da je koristio svoju 'slavu i notoritet' da bi zlostavljao dečake, koji su imali između 14 i 16 godina.
Roditelji njegove najmlađe žrtve uporedili su Telija sa pedofilom Džimijem Savileom.
Kako se navodilo ranije , Teli je mami dečake preko jedne poznate aplikacije za dopisivanje, plaćajući im hiljade funti u zamenu za nepristojne fotografije i video zapise.
Ponudio je 14-godišnjem dečaku 1.000 funti za sliku svog penisa, dok je drugom dečaku istog uzrasta plaćeno 200 funti za nepristojne slike.
(Telegraf.rs)
Video: Atina i Nika u publici Zvezda Granda
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.