Ćerka Aleks i Cara ustala usred noći, dok je bivša zadrugarka spavala: Ujutru je sačekalo iznenađenje

N. L.
N. L.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Pobednica "Zadruge", Aleksandra Nikolić je u rijalitiju uplovila u vezu sa Filipom Carem, sa kojim je kasnije i dobila ćerku Leonu.

Aleksandra Nikolić i Filip Car imali su turbulentnu ljubavnu vezu, pa je ubrzo nakon rijalitija prekinuli, a o naslednici zajedno brinu.

Aleksandra skoro svakodnevno na Instagramu pokazuje koliko je ponosna na svoju ćerku, a sada je podelila zanimljiv snimak koji ju je iznenadio.

Nikolićeva je spavala, dok se njena naslednica igrala sa telefonom, te je sebe snimala sa prednjom kamerom, što je bivša rijaliti učesnica primetila tek naknadno.

- Otvorim ja galeriju kad imam šta da vidim... gospođica je uzela telefon dok sam ja spavala i snimala se - napisala je Aleks i dodala emotikon smajlija koji plače od smeha.

Aleksandra Nikolić Foto: Instagram/alex_mima_official

Zajedno proslavili 1.rođendan ćerki

Podsetimo, nekadašnji rijaliti učesnici Filip Car i njegova bivša partnerka Aleksandra Nikolić proslavili su nedavno 1. rođendan ćerki.

Filip je organizovao rođendansku zabavu u rodnoj Crikvenici, a na Instagramu je pokazao dekoraciju koju su napravili za njihovu naslednicu.

(Telegraf.rs)

Video: Ceca stigla na snimanje "Zvezda Granda": U džinsu, košulji i patikama, izgleda kao devojčica

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA