Operisana učesnica Elite 8: Zadobila tešku povredu, oglasila se nakon teškog zahvata

N. L.
N. L.    
Čitanje: oko 2 min.
  • 0

Bivša učesnica "Elite 8", Katarina Samardžić, poznatija kao Keti kuvarica, nedavno je operisana, te se tako oglasila nakon iste na svom instagram profilu.

Nedavno je operisala nogu, te se tako nakon operacije oglasila i otkrila u kakvom je trenutno zdravstvenom stanju.

- Dobar dan od kuće posle 2 nedelje! Ima ona dobra: "Kad ti život uvali limun, a ti napravi džin tonik i uživaj!" E tako sam ja rešila da na ovu situaciju gledam u potpunosti i sa sobom ponesem samo ono lepo, kao i uvek. A toliko sam lepog doživela, ali i dobrog naučila na ortopediji Banjica, da ne znam odakle da počnem. Upoznala sam dve divne, humane i hrabre žene sa ogromnim srcem, Vesnu i Daru. Jedna drugu smo podizale iz kreveta, bodrile, zajedno smo plakale i smejale se kad je najviše bolelo. Sad je najgore iza nas i sada se radujemo sledećem susretu, u Šabcu, na vašaru, potpuno oporavljene! Ljudi... Tako olako prelazimo svakodnevno preko radnji koje obavljamo mehanički... Odlazak do toaleta, otvaranje frižidera, obuvanje čarapa. Meni lično je ovo prvo iskustvo bilo kakvog loma i sada kada je operacija prošla, radujem se samostalnom kuvanju kafe i izlasku na terasu, ma kao da sam osvojila Mont Everest! - napisala je Keti i onda je dodala:

- A dok nisam ništa mogla sama, moju nemoć su svakodnevno ublažavali svi divni ljudi u belim uniformama sa Banjice. Ja ne umem da vam objasnim tu količinu pozitivne energije, empatije, psihološke podrške i stručnosti, koju ceo tim sa ortopedije pruža. Jedno veliko hvala svim medicinskim radnicima koji mi nisu dozvolili ni jednog trenutka da klonem duhom i da kažem da nešto ne mogu! I na samom kraju, moram i to da pohvalim, pa možda i ostale bolnice prihvate isti sistem, verujte mi, hrana za pacijente je više nego odlična i svaka čast upravi bolnice na tome. Do te mere smo svi bili maženi da smo ,na primer, za doručak dobili, između ostalog, domaću pileću paštetu, mene je to recimo oduševilo, krofne za užinu (koje su naravno nutritivno izbalansirane), ali su toliko dobre, da ću se dokopati recepta kako znam i trešnje! Eeeeej trešnje.Još jednom... Bilo bi lepo da ostale bolnice slede primer ove. Humanost, požrtvovanje, stručnost! Ekipo, svaka čast i kapa dole! Idemo dalje, ovo je tek početak avanture, ali najgore je prošlo. E da... Doco, hvala ti što mi nisi rekao koliko sam skrcana i što si me opravio!

Ovim povodom se oglasila za Pink.rs i otkrila je kakve su prognoze lekara.

- Pa operacija je bila prilično komplikovana, ali evo posle 5 dana, upravo se nalazim na snimanju svoje emisije, jer je meni taj takav tempo prosto lekovit, ja ne umem drugačije i nadam se da mi lekar neće prebiti sada i drugu nogu posle ovoga! Prognoze su takve da ću hodati bez pomagala u avgustu i ja se nadam da će tako i biti.

(Telegraf.rs)

Video: Adrijana Čortan uživa na luksuznoj jahti sa mužem i prijateljima

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA