
Zadrugar hitno izveden iz Elite! Ušao zbog ljubavnice, a sada napustio Belu kuću zbog žene
Rijaliti učesnik Milovan Minić napustio je "Elitu 8" kako bi prisustvovao ročištu za razvod braka sa suprugom Marijanom Minić, s kojom ima maloletno dete.
Njegov izlazak iz Bele kuće izazvao je brojne komentare, s obzirom na to da je javnost već bila šokirana kada je priznao da ima ljubavnicu, učesnicu Aleksandru Nikolić, i da je upravo ona razlog njegovog ulaska u rijaliti.

Tokom učešća u "Eliti", Milovan je otkrio brojne detalje o svom odnosu sa Aleksandrom, ali i o komplikovanoj porodičnoj situaciji. U međuvremenu, isplivala je i informacija da je Milovanova supruga navodno bila u emotivnoj vezi sa bivšim mužem Aleksandre Nikolić, što je dodatno zakomplikovalo situaciju.
Minić je danima govorio o svom strahu od ročišta i mogućeg ishoda, što ukazuje na ozbiljan emotivni pritisak pod kojim se nalazi.
S druge strane, Aleksandra Nikolić je nedavno ogolila dušu i javno progovorila o svom bivšem mužu, njegovim vezama, ali i svom odnosu sa Milovanom:
- Moj muž je bio finansijski mnogo jak i bojala sam se da mi ne oduzme dete. Razmišljala sam ko bi mi pomogao učiniti, a da mi ne traži ništa zauzvrat. Setila sam se mog jednog prijatelja na fejsbuku koji je bio zaljubljen u mene pre petnaest godina.

- Ja sam mu se javila, on mi je pomogao i rešio mi je sve. On je meni to učinio, mi smo se tu videli, popili kafu i vraćali se pričom godinama unazad. Oženjen i ima dete, postali smo sve bliži i bliži. On je postao moj zaštitnik. On mi je rekao da mogu biti sa njim ili drugim muškarcima, što znači da mogu imati samo njega. Bilo mi je to sebično i bezveze, ali u tom momentu sam bila jako sluđena i ja sam na to pristala.
(Telegraf.rs/Pink.rs)
Video: Milica Pavlović na proslavi mature saznala tajnu svog dede čuvanu više od 20 godina
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.