Janjuš besan uleteo u studio Pinka! Urlao na Aneli zbog bivše žene: "Ko je pokazao slike? Sram vas bilo!"

A. Š.
A. Š.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 1

Prava drama odigrala se u studiju televizije Pink kada je Aneli Ahmić pokazala poruku od Milene Kačavende, u kojoj se nalazi fotografija bivše supruge Marka Janjuševića Janjuša, Ene.

Uz sliku, kako tvrdi Aneli, išli su i uvredljivi komentari na njen račun.

Zbog ovoga je Janjuš bukvalno uleteo u studio i besno reagovao:

- Ko je pokazao slike moje bivše žene? Da vidim ko slika koju bivšu ženu? Ko je to slao - pitao je besno Janjuš.

Marko Janjušević Janjuš Foto: pinktv

- Ti si slala Milena - pitao je Janjuš.

- Kraj rijalitija, tad sam slala - odgovorila je Milena.

- Što ti to pokazuješ? Njena slika je izašla - vikao je Janjušević.

- Nisam znala da to imam - branila se Aneli.

- Sram da vas bude. Treba da se ugledate na tu ženu, kako odgaja dete. To što sam ja ološ, ne znači da je neko drugi - penio je bivši zadrugar.

(Telegraf.rs)

Video: Kakav snimak! Ceca "upala" u hotelsku sobu Maje Berović, a reakcije su urnebesne

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Aca

    3. avgust 2025 | 10:37

    Uvod u Elitu 9, vec vidjeno i provaljeno. Zalosno sta sve rade za novac ovi polu-ljudi

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA