
"Imam dokaz da se bavio prostitucijom" Asmin izneo šok optužbe o Luki i Aneli: Pretio mi je...
Bivši suprug Aneli Ahmić, Asmin Durdžić, i njen sadašnji partner Luka Vujović ušli su sinoć u žestok sukob.
Dok je Aneli gostovala u emisiji "Narod pita", u program se uključio Luka koji je najavio da će iz inata kačiti fotografije sa Anelinom ćerkom Norom.
Naglasio je da je dugo ćutao zbog deteta, ali da više neće tolerisati Asminovo ponašanje.
- Ja se nikada nisam oglašavao na temu Asmina. Pre svega zbog Nore, jer sam i ja otac jednog deteta. Uvek sam bio za to, da on bude uz Noru, to je njegova ćerka. E, sad, on bi da bude Baja, a Baja je samo jedan. Asmin uznemirava Aneli i mene, kontantno. Želim Nori da pustim crtani na telefonu, a meni stalno stižu neke poruke i pozivi. Zovu ljudi predstavljaju se kao milioneri. On treba da se izvini Aneli i da pokaže da želi da bude otac, to je važno. Umesto tako da se ponese, on glumi mangupa. Neću mu ćutati. On je krišom objavljivao slike neke, zamislite da sada ja objavim kakve poruke mi je slao. Ja sam insistirao da Nora bude u kontaktu sa Asminom, nisam bio prisan sa Aneli pred njom iz poštovanja, jer Nora ima svog oca.
- Asmin treba da shvati da je jedino vredno imati dobar odnos sa svojim detetom i da treba poštovati majku svog deteta. On ne zaslužuje trenutno da ima dobar odnos sa ćerkicom, jer nije pokazao nikakvu želju. Jedina osoba koja je kriva jer je razdvojen od ćerkice je on sam. Dok se ne izvini, svaki dan ću kačiti slike sa Norom. Ja sam uz Aneli, ženu koju volim, cenim je i prihvatio sam sve što je njeno. Asmin neka se oglasi, da li je zaljubljen u mene ili u Aneli, neka se izjasni. Ja, dvadeset dana zbog male Nore ćutim i trpim sve ovo što Asmin konstantno radi. Vređao mi je majku, mene je konstantno pominjao. Onda je na sve to, uzeo i krenu da šalje poruke. Siti su sve vreme stizale neke preteće poruke. Ukoliko Sita ode u policiju sa tim porukama koje ima, neko će otići u zatvor. Situ bih zamolio da ne kači neke stvari na Instagram koje kači, ali verujem da je i njoj svega preko glave - rekao je Luka.
Nakon toga se uključio i Asmin koji je odgovorio žestoko:
- Dobro veče, ja sam imao dogovor sa Lukom, ja da nisam hteo da Aneli ide sa Norom, ja bih zabranio. Ja sam imao dogovor sa Lukom da se ne slika sa Norom, a taj dogovor je prekršila njena majka veštica. Mene je Luka prvi zvao. Ja sam posao Đedoviću sve, ovde sve govori da ja lažem, ja sam se čuo sa Lukom a on mi je pretio na telefon, govorio mi je da će on meni da pokaže ko sam ja, ja dolazim u Banju Luku, a Luka ako ne dođe on je najveća pi**etina. On koriti moje dete zarad kadra. Meni je Luka pretio da će on meni da pokaže ko je on, a ko sam ja, ja ću njega da našamaram.
- Ovo su javne pretnje, Luka i ja idemo ujutru u policiju da ga prijavimo - govorila je Aneli.
- Ja imam dokaz da se tvoj momak je**vao u Švajcarskoj, bio je prostitutka davao je matorim Švajcarcima za 100 evra, onim bauštelcima - rekao je Asmin.
(Telegraf.rs)
Video: Breskvica na motoru stigla na nastup u Budvi
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
jz
Aneli je izludila ovog covjeka sa njenom porodicom.Igraju se sa njegovim djetetom.Kad god Aneli treba hype oni zaigraju preko njegove kcerke jer znaju da je covjek izbezumljen njihovim igrama.Zalosno je da u Bosni niko ne reaguje na sve ove Ahmica manipulacije ,dijete u tim godinama uci o zivotu a mama i hipi nana joj u 2 godine sa 2 razlicita rijaliti neradnika ulaze u zivot.Asminu treba mentalna pomoc i njegov otac i brat ga trebaju ograniciti u ludostima ,covjek je mentalno pukao radi propalica
Podelite komentar