"Sin mi kreće u školu, a ja u rijaliti" Miljana Kulić oštro o Marinkoviću: Od g**na se pita ne može napraviti!

A. Š.
A. Š.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 1

Miljana Kulić potvrđena je kao učesnica naredne sezone rijalitija "Elita", koja startuje sledećeg meseca.

Kulićeva ističe da je Ivan Marinković, otac njenog sina Željka, sada potpuno nezainteresovan za njihovu komunikaciju.

- Sin mi polazi u prvi razred, neću da pravim budalu od sebe i svog deteta, jer su deca surova, neću da mu se neko ruga - rekla je Miljana, pa dodala:

- Sa Ivanom je završena priča, nema pristup detetu i nema kontakt sa detetom. Do sada mu je data milion i jedna šansa, više šansi nema. Od rođendana njegovog do danas ga nijednom nije pozvano na video poziv, totalno je nezainteresovan. Kad god izađem sa Željkom i druga deca igraju fudbal sa očevima, njega ću da kunem! Ja nikoga ne kunem, ali njega ću da prokunem, od go**na se ne može pita napraviti. Ispratio ga je u prvi razred zbog novinara, imao je mesec dana i slagao je za more, mogao je da pozove, bilo mu je omogućeno sve, sada je sve završeno.

Ivan Marinkovic i Miljana Kulic Foto: Telegraf

Inače, ona tvrdi da Ivan nije pozvao Željka od njegovog rođendana.

- Ivan od rođendana nije pozvao nijednom da pita za Željka, niti da ga vidi na video poziv. Ivan više neće biti deo Željkovog života, on je prioritet samom sebi, zubi njegovi, vilica njegova, celo leto - rekla je Miljana danas.

Miljana je pojasnila da je muškarci u rijalitiju više ne interesuju:

- Više se ne trudim oko kilaže, da sam htela nekom muškarcu da se dopadnem, od januara bih radila na tome. Bitno mi je da sam živa i zdrava, u rijalitiju ću raditi na tome, da smršam, da dokažem sebi i dušmanima da mogu. zbog zdravlja, ne zbog muškaraca.

(Telegraf.rs/Pink.rs)

Video: Džejla priredila iznenađenje ovom muškarcu tačno u ponoć: Zajedno slavili u Beogradu

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Miki

    28. avgust 2025 | 10:57

    Kulici nesto zameraju Ivanu a Miljana je kao majka za primer. Videce ona kada joj sin bude porastao i kad joj prvi put bude rekao da ga je sramota majke. Ne oca, vec majke kojoj je vazniji rijaliti i Zola nego on. Ivan moze da radi sta hoce jer ga nisu upisali kao oca.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA