Dok Kristijan Golubović moli ženu da se pomire, Kristina uslikana sa NJIM: Drže se za ruke, osmeh ne skida

E. J.
E. J.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Pobednik "Farme", Kristijan Golubović, proslavio je sa Kristinom njen rođendan, a u emotivnoj objavi koju je podelio mnogima je zaparao uši detalj o pomirenju.

Kako se šuškalo, Kristina Spalević i Kristijan Golubović su navodno raskinuli.

- Za moju suprugu Kristinu Spalević, buduću Golubović. Za pomirenje, za ljubav, za treće dete. Da sednemo kao u taksi, u neki svemirski brod. Idemo gore, Atlas dolazi na zemlju, nema više zemlje. Dva crkavca vodimo i treće u stomaku. Mi nastavljamo vrstu degenerika. Ljubim te u d*pe dlakavo, voli te tvoj muž - naveo je Kristijan Golubović u obraćanju na Instagramu.

Kristijan Golubović Foto: Printscreen/Instagram

Mnogima nije bilo jasno šta smatra pod "pomirenjem", pa su ga pitali zbog čega su se posvađali njih dvoje, međutim on je ostao nedorečen.

Za to vreme, Kristina Spalević je podelila fotografiju sa druge proslave, na kojoj pozira sa osobom koju najviše voli - bratom.

- Na punoletstvu mi je prišla devojka sa kojom sarađujem i rekla da je našoj majci dala komplimente za poštovanje koje imaš prema meni, i na našu ljubav. Kad god je neko pomenuo moje ime, uvek si naglasio da sam te odgajila, ništa ne može da bude vrednije od toga… Volim te i nikad neću dati da ti lome krila, zauvek tvoja tvrđava - stajalo je u opisu fotografije na kojoj Kristina pozira sa bratom, koji je nedavno napunio 18 godina.

(Telegraf.rs)

Video: Kristijanova sestra poludela na Krsitinu: Nemoj to više da si rekla, neću ti ući u kuću!

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA