Udala se Ana Jovanović! Mlada blista u venčanici, a mladoženja u crnom smokingu sa nanogicom: "Smirio sam se"

A. Š.
A. Š.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 3

Bivša učesnica rijalitija "Zadruga", Ana Jovanović, danas se udaje za izabranika Nikolu Ilića, s kojim ima dete.

Par se uslikao dok je sedeo u automobilu, a Ana je zablistala u elegantnoj beloj venčanici sa tilom, dok je gornji deo haljine ukrašen cirkonima.

Nikola je bio u crnom smokingu sa kravatom.

Ana Jovanović i Nikola Foto:instagram

Ana je nedavno govorila o pripremama za svadbu i svom luksuznom izboru:

- Budžet za svadbu nam je sada troduplo veći, svidela mi se venčanica koju sam htela da iznajmim, zatim sam videla neku drugu koju sam na kraju kupila. Ne želim da se nakon moje svadbe neko pojavi u istoj venčanici. Jeste nekako skupo, ali to je naš dan - rekla je nedavno Ana i dodala:

- Pravimo i svadbu i krštenje i hoću da taj dan imam najlepšu venčanicu, najbolju kosu, šminku... sve da ide po protokolu. Ne mislim da je to bacanje para, to je naš dan i hoću da sve bude glamurozno i luksuzno. Ne žalim, košta, ali koliko košta nek košta. Bitno da je sve to lepo i kvalitetno.

Podsetimo, njen partner Nikola izdržava kućni zatvor i nosi nanogicu:

- Skroz sam se promenio i smirio, ranije sam pravio gluposti, sada sam okrenut porodici i ženi. Nosio sam nanogicu šest meseci, ali imam još godinu dana - rekao je Nikola za Hajp.

(Telegraf.rs)

Video: Tea Tairović prvi put o sukobu sa kumom Aleksandrom

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • MaCaDiS

    26. oktobar 2025 | 16:17

    Kakva uteha. Nadam se da i ja imam šanse za udaju da ne ostanem baba devojka ❗

  • Tea

    26. oktobar 2025 | 15:41

    I tako sve lepo i bajno potrosis gomilu para i razvod posle 1do 2 god.

  • Дане

    26. oktobar 2025 | 17:34

    Перспективни млади људи, нема шта! Дечко црнпураст поприлично!

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA