Leti perje u Eliti! Drama usred nominacije: Janjuš nasrnuo na ovu rijaliti učesnicu, obezbeđenje intervenisalo
Dešavanja u Eliti iz dana u dan šokiraju javnost.
Petkom su nomnacije Odabranih, a na red je došla i Jovana Cvijanović da nominuje nekog, zbog čega je nastao opšti haos.
Pevačica je ustala i najpre se obratila svojim roditeljima, poručivši im da podnesu tužbe protiv Marka Janjuševića Janjuša, nakon što su celu noć proveli u ozbiljnom sukobu.
Nakon što je Janjuš uputio psovke Jovani na račun njenih roditelja obna mu je uzvratila:
- Ti mene nisi mogao da j***š, nemaš k***c - vikala je Jovana.
- J***m ti mamu bolesnu - rekao je on i pogodio je hranom koju je jeo.
- Umesto da te leče, poslali te ovde, dođi uhodi me, ja te zakucam - nastavio je da urla Janjušević.
Jovana je nastavila da ide za njim u kući Odabranih, ne dozvoljavajući mu da se kreće, na šta je pobesneo i u jednom momentu fizički nasrnuo na nju.
Iako su bili zaklonjeni delom zida, na snimku se jasno može videti kako ju je Janjuš svom snagom odgurnuo, a potom počupao za kosu, dok ona viče. Nakon toga je napustio kuću i naslonio se na vrata kako Jovana ne bi mogla da ih otvori i izađe za njim, a vređanje se nastavilo.
Komentari gledalaca ne prestaju da se nižu, a mnogi su zgroženi time što je nasrnuo na ženu.
(Telegraf.rs)
Video: "Majko moja, šta je s tim muškarcima?!" Barbara Bobak oštro o Tošiću posle drame, stala uz JK
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Bsjka
Devojka opasan psiho. Što li uvode bolesnike
Podelite komentar