"Kažu da je on detence, da sa mnom neće dočekati 33. rođendan" Ena i Peja o komentarima da su kao baba i unuk
Ena Čolić i Jovan Pejić Peja obnovili su svoju vezu po izlasku iz rijalitija i sada su nerazdvojni.
Par je poslednjih meseci često na putovanjima a sada su progovorili o svojoj vezi te otkrili neke detalje za koje javnost nije znala.
Rijaliti učesnici su se dotakli nedavnih putovanja, o kojima se i te kako pričalo, te otkrili kako izgleda njihov život van kamera.
Prvo su prokomentarisali tvrdnje pojedinih da su nisu skladan par.
- Njihova predviđanja da sam ja baba, a on detence, predstavljeno kao da sa mnom neće dočekati 33. rođendan. Svako ko nema trunku sujete može da kaže da smo stvarno lep par - rekla je Ena na samom početku, a onda je Peja otkrio kako im je bilo na putovanju na Tajlandu.
- Kad je pozitivna energija sve je lepo, bio to Tajland ili Madrid. Napunili smo baterije, uživali, pobegli od sveta i prepustili se samo nama. Kad izađeš iz rijalitija budeš anksiozan, pa gledaš da pobegneš od priča i tema. Naslušao sam se problema i bilo mi je bitno samo da uživam. Tamo nema naših ljudi i možemo da uživamo i da se zezamo - kazao je Peja.
- Ja nemam problem da se krećem, ali zbog njega. Ja sam osmislila svaki dan od jutra do mraka, jutros smo izašli i imamo plan i program da se ovde ne bismo bedačili - rekla je Ena za "Pink".
- Kako sad izgleda vaš život van kamera? - pitao je voditelj.
- Uživao sam na Tajlandu jer sam organizovao put, a ne ove dane trpeavice i šminka... Uživamo ovde, nije mi problem bilo gde da je odvezem, imamo obeveze i nećemo da sedimo po ceo dan kod kuće - naveo je Jovan.
(Telegraf.rs)
Video: Teodora Balzak o zdravstvenom problemu
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.