Asminova diploma sa fakulteta digla prašinu: Profesor rekao da je FALSIFIKAT, pa se Mustafa hitno oglasio

DŽ. R.
DŽ. R.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 4

Veliku prašinu ovih dana diglo je obrazovanje aktuelnog rijaliti učesnika Asmina Durdžića.

Naime, njegov otac Mustafa Durdžić, nedavno je izazvao buru na mrežama pošto je objavio diplomu sina tvrdeći da je završio Građevinski fakultet.

Nešto kasnije na društvenoj mreži X oglasio profesor matematike Andrej, koji je rekao da je objavljen falsifikat, najavio je tužbu, a tim povodom se ponovo oglasio Mustafa.

Naime, Mustafa je na svom Fejsbuk nalogu gde je veoma aktivan pričao na temu diplome gde je ponovo stao u odbranu sina.

- Diploma iz dva dela. Kažu da je Asminova diploma falsifikat jer je "potpis profesora s drugog fakulteta". A niko da primeti da je diploma iz dva dela: gornji deo Beograd, donji deo Novi Sad. Ljudi moji, pa to vam je kao da gledate auto i tvrdite da je falsifikat jer je prednja tablica iz Beograda, a zadnja iz Zagreba. To nije analiza to je prometna nesreća logike - napisao je Asmin na svom Fejsbuk nalogu.

Podsetimo, Andrej je ukazao na navodne greške iz dokumenta koji je Mustafa Durdžić objavio.

- Otac nekog starletana objavljuje njegovu diplomu fakulteta da pokaže kako mu je sin obrazovan. A diploma nikad gore falsifikovana! Greške u slovima (građeviSNki fakultet), pogrešan rektor, pogrešan naziv... Hoće li neka tužba? Član 355. KZ - glasio je tvit.

(Telegraf.rs)

Video: Sofra zaigrao uz pesmu “Ti si ćero tatin sin”

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Dejan

    8. april 2026 | 13:39

    Da ima stvarno tu diplomu bavio bi se ozbiljnim poslom, ne bi kao bitanga po rijalitima mlatio.

  • Marijana

    8. april 2026 | 13:37

    Zar je stvarno iko poverovao da je diploma original 😄

  • нибрС

    8. april 2026 | 13:29

    Па такве имају и напредњаци… Гдје је проблем …

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA