Otkriveno šta se dogodilo pre Stanijinog ulaska: Maja, Asmin i Aneli joj priredili OVO

N. L.
N. L.  

Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:

  • Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
  • Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
  • Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
  • Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
  • Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
  • Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
  • NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
Ime je obavezno
*otkucano <%commentCount%> od ukupno <% maxCommentCount %> karaktera
Komentar je obavezan

<% message.text %>

Komentari

  • ????

    17. april 2026 | 16:58

    Po nešto pročitam i kontam da su se uplašili da ce ta Stanija, koja je od njih, glupih i ružnih, mnogo pametnija i lepša, odneti pobedu, pa joj stalno podmecu da bi je eliminisali. Ali, nece uspeti. Ona ce pobediti. A, posle, zatvorite tu ludnicu i radite nešto pošteno u životu.

  • Pa

    17. april 2026 | 14:01

    Blam! Ušla ljubavnica da maltretira prevarenu ženu i da se pere uz pomoć produkcije. Ovo više nije normalno!

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA