"Ona je bolesna žena, neka mi ne dolazi" Asmin Durdžić javno zapretio majci Mevlidi: "imaće problem sa mnom"

E. J.
E. J.    
Čitanje: oko 2 min.
  • 0

Tokom emisije "Gledanje snimaka" u rijalitiju "Elita 9" prikazan je klip žestoke svađe između učesnika Asmina Durdžića i Maje Marinković, koji je izazvao opštu pometnju među zadrugarima.

Prikazane scene ostavile su učesnike u šoku, a situacija je eskalirala nakon što je Asmin, vidno izrevoltiran, uputio teške reči i javno pomenuo svoju majku Mevlidu.

Sa druge strane, Maja Marinković je priznala da deo odgovornosti za sukob snosi i ona, navodeći da je prva pecnula Asmina.

- Ovo je video moj otac, njegova majka. Grozno je, ova svađa je jeziva. Žao mi je sebe ali ja sam njega prva pecnula. On je misli da sam mislila na Đukića ali nisam. Prešli smo preko toga. Svaki odnos ima probleme i nigde ne cvetaju ruže. Svi parovi su imali ovde svađe. Ne trebamo da se poredimo sa drugima. Ne opravdavam ovo nijednog trenutka - rekla je Maja.

Asmin je, govoreći o sukobu, istakao da mu se nezadovoljstvo gomilalo mesecima, ali je ubrzo prešao na šokantne prozivke na račun svoje porodice, konkretno majke, zbog njenog korišćenja društvenih mreža.

- Ja sam ćutao Maji osam meseci, nikada je nisam uvredio. Nakupilo mi se svađa. Nikada je nisam ponizio do tada. Mislim da bi svaki muškarac tako odreagovao. Mislim da je aludirala na Filipa. Možda nije na to mislila ali niko ne može da me ubedi da nije. Moja mama kada izađem imaće problem sa mnom. Ne znam kako je moj brat dozvolio da ona ima TikTok i Instagram, imala je neki lažni Instagram zvala se nešto Katarina. Treba da se ugasi sa društvenih mreža. Zamisli da mama od 50 godina drži lajv TikTok, oni nisu normalni, bolesna žena. Ako ne ugasi to bolje da mi ne dolaze.

Sve ovo je pažljivo ispratila i Stanija Dobrojević, koja nije mogla da sakrije zaprepašćenje zbog novih informacija o Asminovoj majci.

- Ovo za Mevlidu mi je šok. Ta žena nije imala društvene mreže. Ona nije ni znala šta Mustafa kači na fejsbuku. Dokle je otišlo sve ovo kad je ona napravila društvene mreže. On je prvi put u ovakvom odnosu. Ovo je želeo i nema gde.

(Telegraf.rs)

Video: Majka Sadka Nikolica dala Mariji poseban poklon

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA