Slađa Mandić zakopala ratne sekire sa Aneli? Godinama nisu razgovarale, a sada su uhvaćene na istom mestu

K. Ć.
K. Ć.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Aneli Ahmić otišla je u Dubrovnik nakon zavrpetka rijaliti programa "Elita 9". Nju su tamo sačekali ćerkica Nora i brat Ajlin, a kako sada vidimo i snajka Slađana Mandić.

Ajlin je u dugogodišnjem je braku sa pevačicom Slađanom Mandić koja je sada na Instagramu podelila fotografije sa mužem.

Aneli Ahmić je dan ranije uslikala brata sa ćerkicom Norom u Dubrovniku, te se može zaključiti da je tu došla i Slađana koja nije bila u sjajnim odnosima sa rijaliti učesnicom.

Podsetimo, Slađana Mandić je nedavno otkrila kako je biti deo familije Ahmić, za koju javnost zna iz rijalitija "Zadruga - Elita".

- Ja ne gledam tuđe živote, ma koliko vam je neko familija ili član porodice uži, širi. Živim vrlo povučen život van estrade, mi gledamo samo svoja posla i ne petljam se ni u kakve porodične odnose. Nemam dodirnih tačaka i apsolutno me ništa ne zanima vezano za rijaliti program - rekla je ona za Telegraf, a onda priznala da li je neko iz familije Ahmić uticao na njihov brak:

- Nije! Svako ima svoj život, ne pričam nikome svoje probleme, ne družim se sa njima. Nezahvalno je da govorim u njegovo ime, ali mogu da kažem da njemu jednostavno u svemu ovome. Meni je najvažnije da on mene podržava, a sve drugo.... Važno je da mi ne damo na nas.

(Telegraf.rs)

Video: "Na estradi se prave klanovi" Maja Berović o karijeri i odnosu među pevačima: "Nije kolegijalno..."

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA