Oglasio se Taki nakon svađe Maje i Asmina! Šokiran da mu je razlupala automobil, evo šta je rekao

A. Š.
A. Š.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Nakon što se Asmin Durdžić nije pojavio u emisiji "Narod pita" na Pinku, pojavili su se navodi o drami u stanu u kojem on i Maja Marinković žive nakon završetka "Elite 9".

Prema pisanju domaćih medija, ispred zgrade je zatečen razlupan automobil beogradskih registarskih oznaka, koji Asmin koristi, kao i komadići stakla rasuti po podu.

Kako se navodi, do incidenta je navodno došlo nakon žestoke svađe između Maje i Asmina, a automobil je tokom rasprave oštećen.

Ovim povodom oglasio se i Majin otac Radomir Marinković Taki, koji je istakao da nije upućen u dešavanja između svoje ćerke i Durdžića.

- Nemam pojma ništa, ne znam o čemu se radi - rekao je prvo Taki.

- Zovite me sutra - dodao je on u šoku.

Prema nezvaničnim informacijama, svađa je nastala zbog ljubomore, nakon što je Maja u Asminovom telefonu pronašla poruke sa drugom devojkom.

Nakon žestoke svađe koju su imali, Maja Marinković je navodno u naletu besa razlupala automobil koji vozi Asmin Durdžić.

Za sada se Maja Marinković i Asmin Durdžić nisu oglasili ovim povodom.

Asmin se nije pojavio u emisiji

Podsetimo, Asmin Durdžić je trebalo da bude gost u emisiji "Narod pita", ali se nije pojavio u programu.

On je prethodno najavio da više neće učestvovati u emisijama, nakon što mu, kako je naveo, nije odgovaralo kako je izgledalo prethodno gostovanje.

- U emisiji ja i još dva rijaliti učesnika. Od 22 sata do 5 časova i 30 minuta tema je bila Nora. Kao da sam došao na podelu budžeta Matore i Dače. Njih dvoje ni reč nisu progovorili o sebi. Vodili su emisiju vezanu za Noru. Dragi moji, emisije za mene od danas su završene. Hvala svima koji ste bili uz mene - napisao je on na Instagram storiju.

(Telegraf.rs/Blic)

Video: "Nije me zvao" Željko Joksimović progovorio o Merlinu i koncertima na Koševu, pa mu uputio ove reči

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA