Đorđe David za Telegraf.rs nakon potvrde da ima koronu: Kašljem, ali ne umirem... Ljut sam na sebe
Rokeru su danas stigli rezultati na korona virus koji su pozitivni
Poznati roker, Đorđe David, pre četiri dana primljen je u bolnicu sa upalom pluća a danas je dobio rezultate na korona virus koji su pozitivni.
On nam se javio iz bolnice i za Telegraf TV opisao stanje u kojem se trenutno nalazi.
- Nalazim se na Pulmologiji i svi mi koji smo oboleli smo u delu zgrade koji je u crvenoj zoni. Tu ne može niko da uđe osim sestara i lekara koji izgledaju kao da su iz svemirskog broda - kaže Đorđe.
Veoma je ljut na sebe što se nije pazio i apeluje na sve ljude da poštuju izolaciju.
- Sad sam ovde sigurno narednih deset dana. Ja to kapiram kao nešto na šta nisam navikao. Jednostavno vojska, zatvor i te stvari su me strane a sad šta je tu je. Jedino mi je krivo što dete, Stašu, neću viđati osim preko telefona - kaže roker.
Kompletan razgovor sa Đorđem iz bolnice poslušajte u videu na početku teksta.
(Telegraf.rs)
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Milos
Ja sve znam da je to pakao ali zmisli kako je nama zdravima, dok ja operem ruke 20 sekundi,pa onda jednu nogu pa drugu,pa dupe,pa glavu pa kosu.auuuu pa Meni kupanje je Samo pakao....pa onda zena kad vristi sa vrata skidaj patike, pa se dere za ruckom be bodi svoju viljusku u ciniju sa salatom...joj druze neznas ti sta je pakao..a dokle ce ja se pitam
Bojan
Ti samo budi doboljno daleko...
Neca
Odakle je ovaj tip