
Popularna pevačica Dara Bubamara i njen 21 godinu mlađi dečko Toni ponovo su otišli na putovanje van Srbije.
Naime, pevačica i njen izabranik su prvo bili u Crkvi Svetog Dimitrija na Novom Beogradu, gde se pevačica fotografisala i objavila slike na svom Instagram profilu.
Dara je zatim podelila fotografiju iz aviona i obavestila pratioce da su se ona i njen dečko uputili na, za sada, nepoznati destinaciju.
Pevačica je objavila i romantične kadrove sa dečkom, na kojima Tonija drži za ruku, naslonjena na njega.
Podsećamo, Bubamara i njen dečko nedavno su se navodono posvađali zbog pevačicinog novogodišnjeg nastupa.
Darine nove objave pogledajte u galeriji u nastavku, kao i još neke njene seksi fotografije sa prethodnih putovanja.
Video: I Darin dečko divlja po putu: Snimao se dok vozi preko 200km na čas!
(Telegraf.rs)
Video: Darko Lazić radi u bašti
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Mile
Baš su dobar par.DOBRA UČITELJICA.
Podelite komentar
Lejla
Upala mu sjekira u med...
Podelite komentar
Др
Јој, а баш нешто био забринут!!!
Podelite komentar