Novogodišnja bajka u dvorištu Seke Aleksić: Ukrasi i pokloni vise sa prozora, a Deda Mraz sa zida
Pevačica Seka Aleksić svoj porodini dom u Staroj Pazovi povodom novogodišnjih praznika pretvorila je u bajkovito mesto, a pobrinula se da svaki kutak biude okićen.
Svi za praznike kite jelku i porodični dom, dok se Seka potudila da njena kuća i spolja bude bukvalno ukrašeno od temelja pa do krova.
Na prozorima napolju vise ukrasi i pokloni, dok se na zidovima nalaze Deda Mrazovi, Seka je i jelke ispred kuće okitila crvenim mašnicama.
Na terasi nalazi se veliki Deda Mraz, kao i ikebana sa novogodišnjim ukrasima. Pevačica je svoj dom pretvorila u pravu novogodišnju baku, a nema sumnje da je to obradovalo njene sinove Jovana i Jakova.
Inače, kadrove ukrašene Sekine kuće nalaze se u spotu za dečiju pesmu "Zvončići", koju je pevačica danas objavila.
Kako je pevačica okitila svoju porodični dom spolja pogledajte u videu na početku teksta, ali i u galeriji u nastavku.
Video: Planiramo još dece: Seka Aleksić sa sinom izašla iz porodilišta gde ih je sačekalo iznenađenje
(Telegraf.rs)
Video: Teodora Džehverović: "Boli me nepravda kroz koju prolazim. Ovo je istina zašto nisam radila Arenu
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Daca
Bravo Seko,Seka i Veljko normalni ljudi bez kompleksa uzivaju u svojoj kuci u Pazovi bez kmpleksa a ne kao vecina Sekinih koleginica i kolega preselise se iz svojih vila u stanove u Beogradu na vodi,ali samo da se kaze da oni zive ej bre u "Beogradu na vodi"pa nema veze sto su ostavili svoje kuce od po 500 kvadrata i dvorista i ponabijali se u stanove na gomili ali smo u "Beogradu na vodi"bitno da je to sad "in" A Seka uziva u svom prostranstvu i ne boluje od kompleksa i sta ce ko da kaze boli je uvo,zivi svoj zivot,jedna od retkih normalnih.Veliki pozdrav Seki i Veljku!
Podelite komentar
Bravo
Od kad je majka ona sija i zivi svaki sekund za svoju decu , a ne kao njene koleginice .
Podelite komentar
danica
Prelepo ženo bravo
Podelite komentar