Mitrovićeva ćerka u luksuzu kakav samo milioneri mogu da priušte: Pokazala "ludilo" apartman, ovo je nestvarno
Kristina "bogato" proslavila godišnjicu sa Ilijom

Foto: Instagram/sixchick
Ćerka Željka Mitrovića, Kristina Mitrović, pokazala je na Instagramu gde proslavlja godišnjicu veze sa svojim verenikom Ilijom.
Mitrovićeva naslednica je snimila svaki delić neverovatno luksuznog apartmana u kojem su odseli u Londonu, a koji pripada jednom od najskupljih hotela u svetu.
Raj oko njih podseća na enterijer masivnih vila u vlasništvu najbogatijih ljudi sveta, a posebno deo sa bibliotekom koja je san mnogih ljudi.
Noćenje u hotelu u kojem je apartman, u sobi sa velikim krevetom, košta 2.000 evra, dok je cena apartmana nekoliko puta veća.
Kako izgleda luksuzni apartman u kojem borave Kristina i Ilija, pogledajte u galeriji ispod.
Video: Verenik priredio ćerki Željka Mitrovića noć za pamćenje: Čak je unajmio i pijanistu u sobi
(Telegraf.rs)
Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Duška
Sramno je ponašanje ovo dvoje mladih ljudi....ovaj Ukrajinac koji nije ništa u životu stvorio troši tatin luksuz dok njegova zemlja nestaje.....a ona isto tako troši tatinu zaradu,jer ni ona nije ništa zaradila....neukusno do zla boga
Podelite komentar
mima
mala, nije sreca u luksuzu sreca je u srecnom najsrecnijem zivotu,,,
Podelite komentar
Ray
Ne postoji fotka na kojoj je ova devojka nasmejana. Zašto....
Podelite komentar