Potvrdila da postaje baka a evo gde je sinoć slavila Dragana Mirković: Ne krije sreću, obasipali je poljupcima

J. G.
J. G.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Muzička zvezda, Dragana Mirković, nastavlja da dominira širom Evrope. Koliko je pevačica omiljena među svojom publikom svedoče dupke puni koncerti.

Ovoga puta, muzička zvezda pevala je u gradu Hadžidimovo u Bugarskoj, na samoj granici sa Grčkom.

U prilog tome koliko je balkanska muzička carica cenjena i poštovana kod naših komšija svedoče fotografije sa spektakla.

Dragana Mirković je sišla i sa bine da bi bila bliže publici, a fanovi su je obasipali poljupcima i zagrljajima.

Atmosfera je od samog starta bila na vrhuncu, a već na početku večeri Dragana Mirković se obratila fanovima i zahvalila na ljubavi koju joj pružaju.

Na koncertu su se nizali njeni najveći hitovi "Umirem majko", "Otkad sam se u tebe zaljubila", "Kad bi znao kako čeznem" i mnogi drugi koje je publika sa muzičkom zvezdom pevala uglas.

Podsetimo, balkanska zvezda Dragana Mirković uskoro će postati baka! Ovu divnu vest je i sama potvrdila:

- Ja sam danas sigurno najsrećnija žena na svetu jer mogu da i zvanično potvrdim da ću postati baka. Melani, izabranica mog sina Marka nam je svima donela neopisivu radost kada nam je saopštila da je u blagoslovenom stanju. Hvala svima na lepim željama i čestitkama a ovu priliku bih iskoristila i da kažem kako je ovo sve što ću po ovom pitanju reći. Pošto se ni jedno od njih ne bavi javnim poslom, a i pošto je ona sada u osetljivom periodu, pisanje i pričanje o tome predstavljaće stres za Melani i zato molim sve za razumevanje - navela je pevačica Dragana Mirković.

(Telegraf.rs)

Video: Razvela se Dragana Mirković - evo šta će biti sa dvorcem

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA