
Stigla Tea Tairović u Zagreb, sprema se spektakl: Hrvatska publika odlepila za našom zvezdom, sve rasprodato
Naša muzička zvezdaTea Tairović sutra će izaći pred hrvatsku publiku u Zagrebačkoj Areni gde se očekuje pravi muzički spektakl.
Tea Tairović, naša muzička zvezda, poznata i kao Srpska Šakira, danas je u poslepodnevnim časovima stigla u Zagreb.
Ona boravi u jednom od najluksuznijih hotela u prestonici Hrvatske zajedno sa kompletnim timom saradnika.
Kako prenosi Pink.rs vlada veliko intresovanje tamošnjih medija za našom muzičkom zvezdom, a ono što je definitivno, jeste da sutra publiku očekuje spektakl, kakav do sada nije viđen.
Naša pevačica je rasprodala kompletnu zagrebačku Arenu do poslednjeg mesta bez ikakve reklame. Tea je ranije spomenula da publika u zagrebu možda ima prilike da premijerno čuje i neke od pesama sa novog albuma "Aska".
Tairovićeva se oglasila iz Zagreba večeras i poručila da je spremna:
- Očekujem fenomenalnu žurku u duhu slogana cele turneje "Neka gori Balkan"! Biće tu novih koregorafija, kao što sam već i rekla novih pesama, ali i onih starih hitova! Ja ću kao i uvek dati sve od sebe da se svi dobro zabave a arenu napuste punu utisaka i dobre energije sa željom da sve to jednog dana ponovimo - rekla je Tea.
(Telegraf.rs)
Video: Marija Šerifović počela koncert ovom pesmom
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.