
Snežana Borjan prošetala haljinu "na ivici incidenta": Prorezi, duboki dekolte, svi su se okretali za njom
Snežana Borjan, supruga golmana Milana Borjana, trenutno boravi u Grčkoj odakle se redovno oglašava.
Mnogi Borjanovu smatraju jednom od najatraktivnijih žena fudbalera a sada je sve ostavila u šoku zbog haljine koju je ponela. Snežana je nosila haljinu koja nije mnogo toga sakrila, a istakla je njenu savršenu figuru.
Atraktivna haljina je bila sa prorezima na bokovima i dubokim dekolteom a osim toga bila je i providna.
Snežana je dobila mnoštvo pohvala i pozitivnih komentara a mnogi su joj priznali da je prava bomba.
Iako danas žive u pravom luksuzu i imaju lagodan život, kod Borjanovih nije uvek bilo tako.

Snežana i Milan su počeli da se zabavljaju 2015. godine, a on tada nije zarađivao kao danas. Njegova supruga je svojevremeno otkrila da ga je izdržavala na početku njegove karijere.
- Kada smo počeli da se zabavljamo, Milan je živeo kod mene u stanu. Nije bio u dobroj finansijskoj situaciji, jer je sav novac trošio na putovanja i izlaske. Tad sam ga izdržavala i on to danas svima priča, nije ga sramota. I ne treba, jer smo sve što imamo stvorili zajedno - rekla je Snežana svojevremeno za Hajp.
Snežana Borjan je tada otkrila da su joj prijatelji govorili da ne treba da se uda za njega.
- Posle godinu dana zabavljanja odlučili smo da se venčamo 2016. Prijateljice su mi govorile: "Kako sada da se udaš kada si na vrhuncu karijere? On nije uspešan sportista." Govorila sam da me to ne zanima jer imamo ljubav, zahvaljujući kojoj može sve da se postigne. Tako je i bilo - izjavila je Snežana tada.
(Telegraf.rs)
Video: Snežana Borjan otkrila koju će Merlinovu pesmu da posveti suprugu
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Kiki
Ko je ovo????? Čime se bavi ova žena? Po izgledu je najverovatnije još jedna iz plejade ,,poznatih zato što su poznati" Odale li ih samo vadite ,iz kog naftalina?
Podelite komentar
Beba
Nisam videla lepšu haljinu. Extra
Podelite komentar
Boža zemunac
Lepa je za izbegavanje.
Podelite komentar