
"Uzeo mi je dete, htela sam da umrem" Indira Radić o borbi sa bivšim mužem: "Da sam bila slabić i kukavica..."
Pevačica Indira Radić retko govori o svom privatnom životu, ali je jednom prilikom otvorila dušu i ispričala kroz kakav je emotivni pakao prošla tokom razvoda sa bivšim suprugom, naročito zbog borbe za starateljstvo nad sinom.
- Moj život, pogotovo u tom periodu, bio je pun trnja, izazova, iskušenja, suza, tuge, bola. Išla sam i borila se kao moreplovac. Da sam bila slabić i kukavica, ne bih opstala. Moj bivši je sam uzeo dete, tad sam htela da umrem. Kada je završeno suđenje i u Bosni i u Srbiji, sin je pripao meni - rekla je pevačica u svojoj ispovesti tada.
Uprkos svemu, vremenom je uspela da prevaziđe bol i oprosti bivšem partneru, a razlog tome bio je njihov sin.
- Moj bivši muž nije koji moli, inače da jeste i dalje bismo bili u braku i bili bismo zajedno. Pošto nas je naš sin povezao u periodu kada je on već postao odrastao čovek, kada je hteo da se oženi, onda smo se mi našli kao roditelji i tu sam ja naravno preko svega prešla. Sama sam sebi rekla, ne mogu da zaboravim, ali jesam oprostila.
Pevačica sa ponosom govori o svom sinu, koji je danas uspešan porodični čovek.
- Najvažnije da je moj sin veliki odgovorni muškarac, koji brine o porodici, jedan divan čovek, i ponosna sam na njega. On ima divnu ženicu koja je došla iz Rusije i presrećna sam što mogu da kažem da sam dobila ćerku koju sam oduvek želela - zaključila je Indira Radić.
(Telegraf.rs)
Video: Princ: Utisci sa proba su fenomenalni
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
KKK
Svako ima svoju verziju . Nikad nismo culi i drugu stranu , dali je sve bilo bas tako !?
Podelite komentar