Drama na generalnoj probi Evrovizije: Takmičarka pred finale doživela nezgodu, pojavio se snimak

J. G.
J. G.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

U Bazelu je juče održana generalna proba Evrovizije, kojoj je prisustvova stručni žiri, čime je polovina glasova za ovogodišnje takmičenje već dodeljena.

Predstavnica Poljske, Justina Steckovska, koja nastupa pod rednim brojem 15, doživela je nezgodu tokom probe.

U jednom trenutku dok je izvodila akrobacije u vazduhu i visila s užadi, ruke su joj se zaplele u uže i nije mogla da se izvuče kad je trebalo.

Ipak, u poslednjem trenutku uspela je da se oslobodi, pa je potrčala kako bi na vreme s plesačima nastavila koreografiju. Čitav incident zabeležili su obožavatelji u dvorani, a snimak je ubrzo osvanuo na TikToku.

Scenu nezgode možete pogledati ispod.

@escbasel 👉❤️🇵🇱@Justyna Steczkowska, struggling on the ropes again at the 👀Eurovision Jury Final in @Basel🇨🇭❤️ #Eurovision🇨🇭Basel #Eurovision #EurovisionLovers #WelcomeHome #roadtobasel #cometogether #stagedrama #stage #baselcity🇨🇭 #switzerland #unitedbymusic #thisisbasel #eurovisionsongcontest #basel #grandfinal #rehearsal #poland🇵🇱 #gaja #justynasteczkowska ♬ sunet original - Eurovision🇨🇭Basel

(Telegraf.rs)

Video: Ovacije za Princa u Zagrebu: Večeras prvi put „Milu“ izvodim uživo!

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA