Ceca o druženju sa Sekom Aleksić, pa pomenula udvarače i Veljka: "Nikad nisam krila s kim sam…"

A. Š.
Z. R.
A. Š. Z. R.    
Čitanje: oko 4 min.
  • 0

Balkanska zvezda Svetlana Ceca Ražnatović sinoć, 23. maja, po peti put je napravila spektakl u Užicu, gde je pred prepunom halom izvela niz svojih najvećih hitova.

Publika je pevala uglas, đuskala do poslednjeg takta, a atmosfera je, kako sama pevačica kaže, bila kao na izlasku s prijateljima.

- Imala sam patike i super sam se provela! Kao da sam izašla negde, i sa svojom publikom sam se zajedno provodila. Uživala sam u svakom taktu i svakom tonu i mislim da se to videlo - rekla je Ceca nakon koncerta.

Dolazak u Užice bio je izazov zbog jakog nevremena, a pevačica je i sama zabeležila poplave na putu.

- Malo je falilo čamac da unajmimo da dođemo do Užica... Pogotovo Autokomanda - potop! - ispričala je kroz smeh.

Na pitanje o patikama i odustajanju od štikli, Ceca je bila jasna:

- Poslednjih 5-6 godina govorim NE štiklama, stvarno me boli kičma, ne mogu da skačem na desetkama i ne mogu tu atmosferu da pružim. Kada sam bila u Novom Sadu, rekla sam mojoj stilistkinji da ću nositi patike, hoću da imam super atmosferu i energičan koncert.

Ceca Ražnatović Foto: Telegraf

Ceca se osvrnula i na planove za naredne velike nastupe.

- Pošto ove godine nisam dobila datum za Ušće, aplicirala sam za sledeću godinu. Ali zato 28. juna u Nišu. Ja sam sa juga i opcija je bila da odem u Niš, jer sam dva puta zaredom radila Novi Sad, znači sa severa na jug - rekla je uz osmeh.

Publika u Užicu je bila raznovrsna, od najmlađih do najstarijih, a pevačica je ponosna na nove generacije koje dolaze na njene koncerte.

- Kada pogledam parter, i dokle doseže moj vid, to su sve deca, od 14 do 17 godina. Kada pogledam sa profesionalne strane, to je odlično za moju karijeru i budućnost - rekla je Ceca.

Na pitanje koji trenutak joj je bio najemotivniji, odgovorila je:

- Od momenta kada sam se popela na binu, taj momenat nije prestao do poslednje pesme, takta i pozdrava mojoj publici. Publika me je željna u mojoj zemlji i presrećna sam što sam dobila šansu, i što su se pojavili organizatori koji organizuju ovakve koncerte. Ja uživam, kao i moja publika.

U Hali sportova u kojoj je održan koncert nalaze se fotografije sportskih legendi, što je Ceca primetila i prokomentarisala na sceni.

- Jesam pomenula Nemanju Vidića, njega lično poznajem, kao i Antića. Možda čak i atletičarku Oliveru Jevtić. Nisam stigla sve da zagledam jer sam izlazila na scenu, ali Nemanju poznajem godinama i jako ga poštujem i cenim. I mislim da ga i narod poštuje i ceni, i on to zaslužuje - rekla je iskreno.

Ceca Ražnatović Foto: Telegraf

Na pitanje o boravku u Španiji i kakve utiske nosi, Ceca je rekla:

Sjajni! Sad bih se teleportovala da mogu. Lepo vreme, oni žive u kraju gde nema buke, nije prometno, slušala sam cvrkut ptica, a mislim da sam ih poslednji put čula u Žitorađi, dok sam odrastala, jer ja u Ljutice Bogdana teško ptice mogu da čujem, tu tutnje automobili, puštaju mi se pesme, turiraju motori, dozivaju me. Sada kad krene leto, to je kao diskoteka ispred moje kuće. (smeh)

O ljubavi u Španiji:

- Ljubav? Pa ja nisam izašla iz kuće. Veljko mi je rekao da više neće putovati sa mnom jer nigde ne idem. Ali čekam leto!

Budući da Ceca ima mnogo udvarača, ona je sada otkrila kako Veljko reaguje na to, te da li je opušten ili ima burne reakcije.

- Nema, Veljko je čovek koji ima svoj život, svoju porodicu. On i Anastasija su odrastali uz mene, oni znaju svaki delić mog života. Dok su bili mali i nisu postali tinejdžeri, i putovali sa svojim društvom, do tada nikada nisam otišla ni na zimovanje ni na letovanje, na milion koncerata su išli sa mnom i spavali u bekstejdžu, više na Anastasija, Veljko bi bio na bini, ali ja sam zaista bila apsolutno posvećena svojoj deci. Nismo imali tajni, naša porodica funkcioniše po principu da sve "bacimo" na sto, i što je lepo i što nije lepo, i što se nekom sviđa i ne sviđa, pa pričamo, i svađamo se da se ne lažemo - rekla je Ceca.

ceca Foto:telegraf.rs

Na kraju, osvrnula se na druženje sa Sekom Aleksić u emisiji "Ceca Show", te otkrila kako je prošao susret.

- Odlično! A i ne postoji nijedan drugi razlog da ne bude tako, zaista. Nisam osoba koja ne poštuje svoje kolege, ja uvažavam svoje kolege, a kroz ovaj "Ceca Show" se vidi koliki je broj tih kolega koji mene vole i poštuju, i svaka priča i špekulacija koja se do sada plasirala i kroz medije i društvene mreže, "Ceca Show" je sve demantovao. Nikada nisam krila s kim nisam u dobrim odnosima, nikada nisam bila sa nekim u lošim odnosima a da sam ja inicijator lošeg odnosa. Doživljavala sam da me ljudi jednostavno izdaju iz njima poznatih razloga, ali vreme je najbolji advokat i svi pokažu svoje pravo lice kad-tad - rekla je Ceca.

(Telegraf.rs)

Video: Ceca nas je izvela na binu, a onda smo zabeležili najmagičnijih tri minuta na koncertu

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA