"Ti voliš lovu, ja živim za aplauze" Vera Matović isprozivala Eru na Jagnjijadi: Ovako je pevač reagovao na to

DŽ. R.
J. M.
DŽ. R. J. M.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 2

U okviru Jagnjijade koja se ovih dana održava u Jagnjilovu nadomak Mladenovca uz dobro pečenje okupljaju se veliki gurmani i svi oni željni dobre muzike i zabave.

Publiku na ovoj manifestaciji zabavljaju razni izvođači među kojima su i Era Ojdanić i Vera Matović.

Nakon svog nastupa na glavnoj bini pevač se obratio svim prisutnima te glasno najavio svoju koleginicu a onda, kada je prišla malo su se našalili.

- E samo ona voli više aplauze od mene... Verka?

- Ti volis lovu a ja živim za aplauze.

- Znao sam. Hvala ti. Nastavi gde ja stadoh..

- Voli vas vaš Era uzivajtei posle Šikice i ovog divnog benda vidimo se pod šatrom da vidimo da li je ne daj Boze nestalo pečenja

-Hvala lepo Eki, jedan veliki aplauz za mog najboljeg kolegu Ekija - obratila s  ona publici a onda zapevala.

(Telegraf.rs)

Video: Milica otkrila istinu o ljubavi, pa pomenula i venčanje: "Spopadaju me momci, plašljiviji su od..."

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Cxvv

    1. jun 2025 | 10:09

    A ona vila je od rada od 7do 17h u rudniku.... imas bre 3 pesme za 40godina staza tuga

  • Aaaa

    1. jun 2025 | 08:50

    Od aplauza si sve stvorila!!!!🤣🤣🤣

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA