"Petorica policajaca oko mene, četiri sata su me držali": Ljupka Stević se oglasila nakon privođenja na Kosovu

J. G.
J. G.  

Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:

  • Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
  • Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
  • Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
  • Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
  • Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
  • Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
  • NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
Odgovor na komentar korisnika Ogi
Ime je obavezno
*otkucano <%commentCount%> od ukupno <% maxCommentCount %> karaktera
Komentar je obavezan

<% message.text %>

Komentari

  • PG.

    01. jun 2025 | 14:35

    Ova sve sa MILICAJCIMA nekad jedan nekad cetiri !

  • Mile

    01. jun 2025 | 14:05

    Vozila se 9 sati do Tirane da stigne na let za Bazel,a do Bazela voznja traje 12 sati...svaka ti cast

  • Ogi

    01. jun 2025 | 12:54

    Tako je kad stranci vladaju tvojom državom i sve mogu . Postali smo građani 2. reda u svojoj državi.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA