"On će da dođe kući i da ulubi kauč" Jovana Pajić o dečku, Saletu i porodici: "Estetiku i mišiće sam ostavila"

J. G.
J. G.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 2

Pevačica Jovana Pajić se u javnosti predstavila pre skoro dve decenije, a reklo bi se da je njena popularnost baš sada na vrhuncu.

Jovana Pajić se nedavno razvela od Aleksandra Cvetkovića Saleta iz Tropiko benda, a onda se okrenula karijeri i počela da snima hit za hitom.

Otkako se vratila na javnu scenu interesovanje za njen privatni život je dodatno porastao, pogotovo nakon razvoda.

Na pitanje da li je posle četiri godine spremna za novu ljubav, Jovana Pajić je odgovorila:

- Dobijam ljubav na pregršt, od ćerki, porodice, prijatelja, pa i publike. Ako se desi neka ljubavna priča, dobrodošla je. Do tada, uživam u svakom danu - rekla je Jovana Pajić.

Jovana Pajić Foto: Antonio Ahel/ATAImages

Kada je reč o idealnom partneru, pevačica ističe da ne postoji lista želja:

- Nema recepture. Kad se dogodi ono pravo prepoznavanje, jednostavno znate. Estetiku i mišiće sam ostavila u mlađim danima - rekla je Jovana Pajić kroz smeh za Hello.

Jovana Pajić o odnosu sa muškarcem

- Na početku smo svi bajni i sjajni, želimo da zadivimo jedno drugo. Zaljubimo se, pa je i ono što je najgore - prelepo, imaš toleranciju... Ali i on će da dođe kući i da ulubi kauč, da menja kanale i on neće imati razumevanja... Ako se ne razvijate u istom smeru i nisi partner, ti si osuđen na razilaženje - rekla je pevačica za K1.

Jovana Pajić nedavno je izrazila zabrinutost zbog pronalaženja novog partnera.

- U drugoj turi, može samo da dođe neki razveden sa decom koji bi bio idealan, jer neko ko je mlad i nema decu... Prvo, preziraće me njegova porodica. Biće: "Ima dve ćerke, pevačica, katastrofa!" Hajde da budemo objektivni - rekla je Jovana Pajić.

(Telegraf.rs)

Video: Kakvo zakucavanje Tajrika Džonsa: Sjajan koš

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Vodolijax

    4. jun 2025 | 17:43

    Imala leb bez motike .....pa nezadovoljna htela razvod... sad ima leb sa motikom i još nezadovoljnija........

  • Rv

    4. jun 2025 | 10:49

    Cuti majke ti ,,,

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA