
Žalio se na ove bolove? Zbog ovoga je hospitalizovan Aca Lukas?!
Kao bomba odjeknula je vest da je pevač Aleksandar Vuksanović, poznatiji kao Aca Lukas, primljen u Urgentni centar.
Mnoge je zabrinulo šta se folkeru desilo a kako se navodi, on se žalio na bolove u kičmi i ukočenost.
Pri dolasku u bolnicu kretao se otežano, navodi izvor, a folker je trenutno podvrgnut ispitivanjima, kako bi se utvrdilo odakle ti bolovi dolaze i da li postoji neki veći problem.
Podsetimo, Aca Lukas nedavno je pevao na saboru u Nišu.
Predsednik Aleksandar Vučić tada je na Instagramu objavio sliku na kojoj se vidi kako sedi sa folkerom i uživaju u hrani i piću.
- Aca Lukas jede supu, ja spremio kecelju da pečem ćevape. Slika nadrealna. Spremamo se za Niško popodne - pisalo je ispod objave predsednika.
(Telegraf.rs/Blic)
Video: Aca Lukas potvrdio da se iselio iz luksuznog stana u Beogradu
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Blok27
...natovario mu se SNS na ledja.
Podelite komentar
Јован
Убила га промаја у Нишу
Podelite komentar
Kum Žoržo
Jaka supa!
Podelite komentar