Bivša predsednica Hrvatske se prepolovila: Evo kako je Kolinda smršala čak 30 kg, a ne broji kalorije

N. L.
N. L.  

Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:

  • Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
  • Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
  • Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
  • Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
  • Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
  • Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
  • NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
Ime je obavezno
E-mail adresa je obavezna
E-mail adresa nije ispravna
*otkucano <%commentCount%> od ukupno <% maxCommentCount %> karaktera
Komentar je obavezan

<% message.text %>

Komentari

  • 🤣🤣🤣

    13. jun 2025 | 19:18

    To je ona zbog mene,u ljubavi je sve moguće

  • mladen milunic

    13. jun 2025 | 16:02

    Sta joj vredi kad joj je suprug kao bure. Jedino ako nadje nekod drugog pa ok inace ovako nema svrhe.

  • Hubert

    13. jun 2025 | 11:56

    Bogami je komad! Bravo Gromiscica !( to znaci da je zena sa Grobnickog polja, makar ona je konkretno iz mjesta Lubarska, koji je jedan od mnogih na Grobniku.)

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA