Uhapšen bivši dečko Ive Grgurić: Marinko "pao" zbog Skaj prepiske

N. L.
N. L.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Kontroverzni biznismen Marinko Zovko, poznat kao bivši dečko Ive Grgurić, uhapšen je pre nekoliko dana.

Njemu su lisice na ruke stavljene u Hrvatskoj, u velikoj akciji USKOK-a.

Podaci iz famozne aplikacije Skaj ECC, zbog koje su u Hrvatskoj, ali i širom sveta, već osumnjičene stotine kriminalaca, doveli su policiju i USKOK do dokaza za novu istragu, ovoga puta pokrenutu protiv zaposlenog u Zagrebparkinga Ivana B., kojeg sumnjiče da je osobama iz kriminalnog miljea 2020. i 2021. dostavljao podatke o tome pripadaju li određena vozila policiji ili ne.

Naime, kao radnika Zagrebparkinga Ivanu B. bio je omogućen pristup MUP-ovim bazama podataka o vlasnicima vozila, a kako policija sumnja, nekoliko osumnjičenog - među kojima su Marinko Zovko, sin vlasnika benzinskih stanica Zovko.

Marinko postao poznat kao dečko Ive Grgurić

Za Marinka je srpska javnost čula pre nekoliko godina, kada je starleta Iva Grgurić pobedila u Zadruzi. On se tada pominjao kao njen bivši dečko.

Iva je svoje ljubavne veze imala iskljucivo sa momcima koji su finansijski dobro obezbeđeni, pa je tako i sama potvrdila da je zbog pomoći koju joj je pružao, morala da bude u "zlatnom kavezu", čoveku koji je od nje stariji čak 40 godina.

Iz tog problema nju je izvukao kontraverzni biznismen iz Bosne i Hercegovine, Marinko Zovko sa kojim je lepa Hrvatica ubrzo započela romansu.

Da je pored Marinka uživla, jasno je i po njenim fotografijama koje je kačila na društvenoj mreži Instagram, ize perioda kada su njih dvoje bili u ljubavi. Na njenom profilu smenjivale su se fotografije iz luksuznih automobila, sa putovanja, restorana i skupocenih poklona.

(Telegraf.rs)

Video: Ceca Ražnatović izjava posle koncerta u Nišu

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA